O nas

Specjalnością firmy 3DeM jest wytwarzanie trójwymiarowych obiektów w technologii druku 3D, metodą FDM. Dzięki nam Twoje pomysły mogą zostać zamienione w realne przedmioty wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych.


Nie ważne jaką formę ma Twój pomysł

Drukujemy obiekty opierając się na dostarczonych modelach komputerowych, rysunkach technicznych, uszkodzonych elementach bądź jedynie na Twojej wizji (przesyłając Ci do akceptacji różne możliwości wykonania). Oferujemy również możliwość konsultacji na miejscu, u klienta.


Materiał z którego tworzymy ustalamy indywidualnie do Twojego projektu     

Posiadamy szereg materiałów oraz kolorów, które ustalamy indywidualnie w zależności od wymagań klienta oraz ustalonych wymogów wytrzymałościowych, podstawowym materiałem z którego korzystamy jest tworzywo ABS.


Co nas wyróżnia?

Najwyższa jakość, oryginalne pomysły spersonalizowane pod klienta, wykonywanie bardzo małych detali, napisów 3D na przedmiotach, możliwość specjalnego wykończenia modeli (szlifowanie, obróbka mechaniczna i chemiczna, kolorowe napisy na przedmiotach), użycie tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiałów, niska cena na tle konkurencji.